מאגרי תמונות חינמיים מובילים ומוכרים לשנת 2024

מאגרי תמונות חינמיים

מחפשים מאגרי תמונות חינמיים להשתמש בהם לכתבות והמאמרים שאתם מעלים? ריכזנו עבורכם את מאגרי התמונות החינמיים הכי הכי לשנת 2023

מאגרי תמונות טובים עבור כולם, בין אם אתם בעלי עסק שזקוקים ללוגו, עיצוב פליירים או כרטיסי ביקור, בעלי בלוג, מעצבי באנרים ומודעות ברשת וברשתות חברתיות, מקדמי אתרים ובוני אתרים ועוד מגוון רב של שימושיים וצרכים. לשם כך מאגרי תמונות חינמיים הם הכרחיים בעידן הדיגיטלי שמספר את סיפור העסק, האתר, הבלוג או כל נושא שהוא דרך תמונות אטרקטיביות ורלוונטיות.

מה חשוב לדעת בשימוש במאגר תמונות חינמי?

שימוש במאגרי תמונות ועוד כאלו שהם חינמיים הוא די ברור ומבוקש למדי, אך חשוב גם לדעת כי שימוש במאגרי תמונות שנחשבים לחינמיים מכילים ודורשים תנאים שונים כמו שימוש בתמונות בכפוף לזכויות יוצרים ורשיונות, מתן קרדיטים ועוד.

כך שלא משנה באיזה מאגר תמונות חינמי בחרתם להשתמש ולהוריד קבצים, שימו לב לתנאי השימוש על מנת לא להסתבך בתביעות (כן זה בהחלט קורה). החדשות הטובות הן, שכן בהחלט יש גם מאגרי תמונות חינמיים שמאפשרים שימוש מסחרי גם ללא מתן קרדיט, הם אומנם מעטים אך הם קיימים.

סרקנו את הרשת, והנה אנו מציגים עבורכם את מאגרי התמונות החינמיים והמומלצים ביותר לשנת 2022-2023

Pixabay

נתחיל עם פיקסביי מכיוון שהוא המוכר והמבוקש ביותר כשמחפשים מאגרי תמונות חינמיים. מאגר התמונות החינמי הזה מתהדר בכמות מוגבלת יחסית של תמונות אך מה שהפוך אותו למאגר תמונות חינמי פופולרי, הוא מגוון הקטגוריות הקיימות באתר. תוכלו למצוא תמונה בכל נושא ותחום, בגדלים שונים לכל תמונה ואפשרויות פילטור, ללא מתן קרדיט ליוצרים ואכן מותר לשימוש מסחרי.

יש שיגידו שהחסרון הבולט של pixabay הוא שבמידה ולא מצאתם תמונות שרציתם, המאגר יציע לכם הצעות דומות ואטרקטיביות הקיימות במאגר התמונות של שאטרסטוק (shutterstock), שהוא מאגר תמונות בתשלום. וכשחושבים על זה, זה לא ממש חסרון, אם זה מה שתבחרו כמובן, וחוץ מזה שתמיד תוכלו לפנות למאגרים אחרים וחינמיים.

מאגר תמונות pixabay

 

Freepik

מאגר התמונות פרייפיק הוא מאגר מבוקש למדי בזכות כמות התמונות, אייקונים, ווקטורים וקבצי פוטושופ שהם לגמרי בחינם! אך כן יש דבר אחד חשוב לקחת בחשבון, חובת השימוש בקבצי האתר הוא ע”י מתן קרדיט ליוצר התמונה או הצלם.

במידה ומתן הקרדיט מתסכל אתכם, אהבתם מאוד את המאגר ותרצו לעבוד בזריזות ולאורך זמן, המאגר מציע גם גרסת שימוש במאגר בתשלום, בעלות של 9.99$ בחודש תקבלו גישה מלאה לכל הקבצים באתר ללא מתן קרדיט.

מאגר תמונות freepick

Pexels

מאגר תמונות נוח ובעל תמונות יצירתיות ואיכותיות, שחלקן נאספות ממאגרים חינמיים אחרים ואין צורך במתן קרדיט.

Stock up

פלטפורמה מעולה שמאחדת מעל 30 מאגרי תמונות חינמיים, כך שהחיפוש עצמו דרך המאגר הזה ייזכה אתכם בצפייה בכמות ממש גדולה של תמונות וקבצים, רק זכרו שבזכות שיתוף הפעולה הנרחב של מאגרי התמונות האלו יחד, משמע שתהיו חשופים לתנאים ורשיונות שונים עבור התמונות, כך שכדאי לוודא את הקרדיט אותו תצטרכו לתת לתמונה או כל תנאי שימוש אחר.

Flickr

מאגר תמונות מוכר מאוד ונחשב לרשת חברתית של צלמים, בו תמצאו מגוון תמונות מקצועיות (יותר או פחות) של צלמים. המאגר חינמי אומנם, אך מחייב מתן קרדיט לצלמים. גם כאן מבין כל התמונות החינמיות תמצאו גם תמונות בתשלום, כך שאם אתם מעוניינים בתמונות חינמיות בלבד, תקפידו על חיפוש רלונטי ויעודי בתוך המאגר.

מאגר תמונות flickr

 

Stocksnap.io

מאגר מעולה ובעל פיצ’ר נחמד, בו תוכלו לסמן תמונות שאהבתם, לראות תמונות אחרות ומובילות שמשתמשים אחרים במאגר אהבו, לבחור ממגוון התמונות הקיימות ובאתר לעשות בהן שימוש מסחרי וללא מתן קרדיט.

Freeimages

מאגר נוסף שטוב שיש אותו כשמחפשים תמונות בכמה מאגרי תמונות במקביל. האתר מציע מעל 400 אלף תמונות וקבצי אילוסטרציה בנושאים שונים, מכיל גם מגוון רב של תמונות פרימיום והן בתשלום כמובן, כך ששימו לב לפני הורדת הקבצים.

Styeld Stock

אם אתם עוסקים בלייף סטייל, שמרנו את האחרון הזה בשבילכם, סטיילד סטוק הוא מאגר חינמי מעולה ובעל תמונות סטייל איכותיות, רק שיש לקחת בחשבון שיחד עם זאת שהמאגר חינמי וניתן לשימוש מסחרי, המאגר מכיל גם מגוון תמונות ממותגים שונים שכפופות לזכויות יוצרים.

מאגר תמונות styledstock

 

מאגרי תמונות בתשלום ומומלצים

לא נכתוב עליהם יותר מדי, אך כדאי שתדעו שהם קיימים, הם טובים ואיכותיים ונמצאים בשימוש רווח אצל בעלי עסקים רבים, מקדמי ובוני אתרים:

123RF
DepositPhotos
Dreamstime
Shutterstock

אז מה הקונספט שלכם? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  אל תגידו לא ידענו לא שמענו...

  MDN

  הופה!

  עשיתם חצי דרך, תנו לנו להשלים את החצי השני.

  שגרו אלינו שם וטלפון וכבר חוזרים.

   ×