7 כלים מובילים לבדיקת מיקומים בגוגל

כלים לבדיקת מיקומים בגוגל

מה מיקום האתר שלי בגוגל? שאלה רלוונטית לכל בעל אתר, ומי יכול לענות לכם עליה? מקדמי אתרים מקצועיים שמשתמשים בכלי לבדיקת מיקומים בגוגל.

תחום קידום אתרים מצריך כלי לבדיקת מיקומים בגוגל וגם במנועי חיפוש אחרים, על מנת לוודא כי האתר שועט קדימה ובאופן אפקטיבי לפי ביטויים ומילות מפתח עדכניים ומובילים ע”י חיפושי גולשים.
כלים לבדיקת מיקומים לא רק יגלו לכם אילו מילות מפתח יעזרו לכם לקדם את האתר באופן הטוב ביותר, הם גם יציעו לכם כלים ופיצ’רים נוספים שיתמכו את האתר ויעניקו לו יציבות ומניעת תקלות באתר ועוד מגוון אפשרויות.

לרוב כלים לבדיקת מיקומים מיועדים עבור מקדמי אתרים בהיקף קטן, מקדמי אתרים מקצועיים בתחומם וחברות SEO מובילות בכל הנוגע לקידום אתרים.

אך פלטפורמות מסויימות יציעו לכם שירות חינמי או בעלות נמוכה יחסית, עבור שימוש אישי במידה ואתם מעוניינים לקדם את האתר שלכם לגמרי בעצמכם.

מי הכלים המובילים ביותר לבדיקת מיקומים בגוגל? בואו נתחיל

KeyWords

פיתוח מבית קונספט1, ממשק ישראלי שהצליח לשלב את כל מה שחשוב שיהיה בכלי לבדיקת מיקומים לצד אפשרויות קידום אתרים רלוונטים לכל אתר.

מערכת keyWords נותנת שירות לכל סוגי המשתמשים, מקדמי אתרים עצמאיים, חברות קידום מקצועיות ואפילו לבעלי אתרים שמעוניינים להשתמש במערכת רק עבור קידום האתר שלהם, כאשר הם מקבלים שירות לקוחות וייעוץ מקצועי בזמינות מירבית במידת הצורך.

שימוש במערכת KeyWords תחשוף אתכם לממשק פשוט עם חיבור ישר לכלי הניהול של גוגל, מעקב אנטליקס ברור, זיהוי כשלים באתר, הפקת דו”חות, מעקב אחרי ביטויים ומילות מפתח לצד נתונים סטטיסטיים ודירוגים.

לא די בזאת, מלבד סל השירותים והפיצ’רים שניתן לעשות בהם שימוש דרך המערכת, תוכלו גם לרכוש שירותים שונים בכל הנוגע לקידום אתרים וקבלת מענה אנושי ומקצועי.

KeyWords מתאפיינת במחירים נוחים ואטרקטיבים גם כשמדובר בתוספת שירותיי קידום נוספים כמו בניית פרופיל קישורים, פרסום מאמרים באתרים מובילים ועוד.

קיוורדס - תוכנ הלקידום אתרים

AWR– Advanced Web Tracking

פלטפורמה ידועה בקרב מקדמי אתרים, וותיקה יחסית ודי ראשונה בכל מה שקשור לסריקה, דירוג ובדיקת מיקומי אתרים.

בעוד בעבר השימוש בה נעשה דרך הורדת התוכנה למחשב, כיום הממשק כולו מתקיים על הענן.

כך תמצאו גם ששימוש ב- AWR  מתאים את עצמו לתקופה הדיגיטלית, בה רובנו גולשים דרך הסמארטפון, הפלטפורמה תומכת בבדיקת מיקומים ממכשירים שונים, מאפשרת גם בדיקת מיקומים ביוטיוב ועוד מגוון פיצ’רים חשובים בקידום אתרים אפקטיבי.

ומה בנוגע למחיר? יש מי שמוצא את הפלטפורמה הזו יקרה, אך זה תלוי באופן השימוש וכמה זה כדאי עבורכם. תוכלו ליהנות מתקופת ניסיון במשך 30 יום ולאחר מכן חבילות מנויים חלות מ-49$ לחודש ומתומחרות בעיקר לפי כמות מילות המפתח.

Advanced web tracking - כלי לבדיקת מיקומים

Pro Rank Tracker

אם אתם בעלי האתר וגם אחראים לקידום שלו ואינכם מקדמים אתרים אחרים, תוכלו להשתמש בפלטפורמה זו באמצעות חשבון חינמי שמוגבל לשני אתרים ו- 20 מילות מפתח.

במידה ואתם מקדמי אתרים מקצועיים ובחרתם ב PRT, קרוב לוודאי שתתצטרכו להחזיק בחשבון. תוכלו למצוא חבילות שונות החל מ-20$ ומעלה.

הפלטפורמה מציעה סריקה ובדיקת מיקומים ממכשירים שונים וחיפושים אוניברסליים כולל בדיקת מיקומים במנועי חיפושים אחרים חוץ מגוגל.

שימוש בפלטפורמה הוא דרך הענן ולא מצריך התקנה, ודי חשוב לציין כי פלטפורמה זו תומכת בקידום ומעקב אחר ביטויי מפתח ולא מילות מפתח.

Rank tracker - כלי לבדיקת מיקומים

ZEFO

כלי מוביל בקרב חברות SEO רבות, בעל ממשק בעברית ומאפשר בדיקת מיקומים בגוגל ובמנועי חיפוש נוספים כמו Yahoo, Baidu, Bing, Yandex, לכן אם אתם מקדמים אתרים גם במדינות אחרות בהם מנועי חיפושי אלו נמצאים בשימוש, zefo  היא בחירה מעולה עבורכם.

פלטפורמה זו נחשבת למקצועית מאוד ומגיעה כמובן עם מגוון האפשרויות והפיצ’רים שמסייעים למקדמי אתרים כמו בדיקת דירוג, חיפוש מילות מפתח והפוטנציאל שלהן, בדיקת מתחרים, הפקת דו”חות ועוד.

כמה תשלמו? זפו מציעה 14 ימי ניסיון בחינם, ולאחר מכן מגוון חבילות מנויים שונות בתמחורים שונים לפי כמות מילות מפתח ופיצ’רים אפשריים.

Zefo - מערכת כלים לקידום אתרים

Rank Ranger

פלטפורמה נוספת וטובה דיה, בעלת כלים דומים לכלים אחרים שמציעים בדיקות מיקומים במנועי חיפוש, כולל מחקר מילות מפתח, מעקב אחר מתחרים, בדיקת ליקויים באתרים שגורמים לאיכות פחותה ונסיגת האתרים בחיפושי גולשים, בדיקת מיקומים במנועי חיפוש שונים חוץ מגוגל, מעקב אחר קישורים חיצוניים, הפקת דו”חות ועוד.

ומה בנוגע למחיר? חבילות מנויים שונות החל מ-39$ דולר לחודש ועד 2700$ דולר לחודש. טווח המחירים משתנה בהתאם לכמות מילות המפתח ומספר האתרים.

Rank Ranger - כלי לבדיקת מיקומים בגוגל

Ahrefs

פלטפורמה שדאגה לשלב שלושה ערוצים שונים בכל מה שקשור לקידום אתרים. הכלי הראשון איתו נולד Ahrefs הוא בדיקת קישורים חיצוניים, באופן נבון הפלטפורמה מספקת גם כלי לבדיקת דומיין וחשיפה לביטויי מפתח רלוונטים לאותו דומיין, לצד זאת הכלי השלישי אותו מציע Ahrefs , הוא בדיקת מיקומים ודירוג אתרים על פי מילות מפתח וכל הנתונים הסטטיסטיים הרלוונטים, כולל מעקב אחר מתחרים ועוד סל כלים ופיצ’רים למעקב אחר האתרים באופן ממוקד ומקיף.

ובכן, זה כלי שמתאים בעיקר למקדמי אתרים שרואים את חשיבות שלושת הכלים אלו לצד שפע של פיצ’רים נוספים אותה מציעה הפלטפורמה. סוד קטן, העסק לא זול, ואם ממש רוצים עדיף לרכוש את השירות המלא. לא שווה לרכוש רק את כלי בדיקת המיקומים של Aherfs שמציע 300 מילות מפתח בלבד ב-99$ לחודש.

Ahrefs - תוכנה לקידום אתרים ובדיקת מיקומים בגוגל

Google Search Console 

כלי חינמי ומומלץ בכל הנוגע לבדיקת יציבות ודירוג אתרים. הכלי עצמו אומנם פחות מיועד לבדיקת מיקומים באופן ספציפי, מפורט, בעל פיצ’רים עדכניים ומהותיים כמו פלטפורמות אחרות שמיועדות לבדיקת מיקומים, אך השימוש בגוגל סרץ’ קונוסול הוא נהדר בתוספת לכל פלטפורמה אחרת שאתם כבר משתמשים בה, ומעניקה יכולת בקרה נוספת והסתכלות רחבה יותר על התקדמות או נסיגה של ביטויים ומילות מפתח כאלו ואחרים.

Search Console - כלי לניהול אתרים של גוגל

אז מה הקונספט שלכם? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  אל תגידו לא ידענו לא שמענו...

  MDN

  הופה!

  עשיתם חצי דרך, תנו לנו להשלים את החצי השני.

  שגרו אלינו שם וטלפון וכבר חוזרים.

   ×