Keywords – תוכנה לקידום אתרים – פיתוח חדש מבית קונספט1

אופטימיזציה בגוגל

כבר שנתיים אנחנו עובדים על פיתוח של מוצר לחברה שלנו, פיתוח של תוכנה לקידום אתרים שתאפשר לבעלי עסקים לשלוט במה שנעשה בקידום שלהם בכל רגע נתון, ולהעלות ולהוריד את התקציב במקומות שהם יודעים שכדאי, ולהיות הרבה יותר מחוברים לכל מה שקורה בקמפיין הדיגיטלי שלהם.

תוכנה לקידום אתרים אורגני

המערכת שלנו, הנקראית בשם (הגנרי משהו) Keywords, נועדה להנגיש את מה שקורה בתקציב הפרסום של העסק באופן חודשי. כדי שלא יהיו מקרים שעסקים מפרסמים בסכומים גבוהים מאוד ואינם יודעים על מה הולך הכסף ומה מקבלים בתמורה.

מצד שני אנחנו מבינים את הצורך בלפשט את הנתונים. לא הרבה אנשים יכולים או רוצים להשקיע זמן רב בסטטיסטיקות, אנליטיקס או נתונים שמכבידים במקרים רבים על בעל העסק, ולאו דווקא מאפשרים להבין משהו.

כאן אנחנו נכנסים. החלטנו להביא את כלל הנתונים על הפרסום הדיגיטלי של העסק, על התוצאות שהושגו, ועל הביצועים של האתר או של האפליקציה שלכם, באמצעות נוטיפיקציות והודעות פשוטות וקלות, בלי עומסים של מידע, ועם הכוונה פשוטה על צעדים לשיפור הביצועים.

מעטפת בקרת קידום אורגני פשוטה

הבסיס לכל הוא מעקב אחר ביצועים ומיקומים. גם אם אין בידי העסק או ברצונו לנהל תקציב פרסום אורגני בתקופה זו, אפשר וכדאי לעקוב אחרי מה שהאתר עושה כיום. אולי תראו שינוי שיראה לכם הזדמנות להשקיע קצת יותר ברגע נתון, ייתכן שתזהו מגמה של ירידה שתחייב אתכם לעשות מעשה כמה שיותר מהר על מנת שהתהליך לא יהפוך לכדור שלג, אך הבסיס הוא שתהיו מחוברים למה שקורה עם המיקומים האורגניים של האתר שלכם, מבלי התחייבות לבצע קידום כלשהו. כשתרצו לעשות מהלכים מסוימים – אתם תהיו מסוכנרנים עם מצבכם הנוכחי.

לכן המעטפת הבסיסית תמיד תוכל לדווח לבעל העסק על

 • מיקומים עדכניים של הביטויים החשובים ביותר
 • התראות על שינויים לטובה או לרעה בגוגל
 • נתונים שוטפים על הנכנסים לאתר
 • התראות והזהרות על שגיאות או נושאים לטיפול באתר
 • ועוד…

אז מה לעשות עם המידע?

מעבר לקבלת הנתונים, בעל עסק או בעל אתר צריך תמיד לדעת מה לעשות עם הנתונים האלה. בשביל זה אנחנו מציעים בתוך המערכת את כל השירותים והתוספות שיכולים לעזור לכם להתקדם בקידום האורגני. ירדתם במיקום בביטוי מסויים? אפשר מיד להזמין תוכן באתר מוביל או להעשיר את האתר שלכם בתוכן עדכני ורלוונטי על אותו תחום.

סבלתם משגיאות באתר או בעיות טעינה או מהירות? אנחנו יכולים לתת את המענה הטכנולוגי, לפתור את הבעיה, ולהגיש את האתר לבדיקה מחודשת של גוגל, כל זה בטווח זמן מוגדר ושלא יעלה על מה שסוכם לפני ביצוע ההזמנה. לאחר ביצוע כל מהלך ומהלך אתם שוב אדונים לעצמכם. אין התחייבות ואין חתונה קתולית. אתם מוזמנים להשתמש בשירותים הנוספים שלנו, רק כשאתם צריכים. ואנחונ לא נחזיק אתכם בתקופות שאתם מסודרים מבחינת העבודה או המיקומים.

בין השירותים הנוספים שאנחנו מציעים במערכת Keywords

 • הזמנת תוכן לאתר, אל פי מילות מפתח ודגשים ספציפיים
 • פרסום מאמרים וכתבות באתרים מובילים בשוק
 • הקמה של מערכת קישורים באינדקסים \ פורומים או אתרי לקוח רלוונטיים לתחומכם
 • יצירת פוסטים ומענה בפורומים עדכניים ורלוונטיים לנושאי האתר – הפניות לאתר בתחומים ספציפיים
 • דוח אופטימיזציה מלא – מה לא בסדר עם העמודים שלי?
 • הקמה וניהול של קמפיין ממומן – ב-Google או ב-Facebook
 • הקמת מערך מעקב פניות – עם אפשרויות מלאות לניתוב שיחות, משלוח SMS, חסימת ספאמרים ועוד….
 • ועוד….

הפואנטה המרכזית שאנחנו מציעים במערכת Keywords היא שאתם אדונים לשליטה בקמפיין הפרסום שלכם. אם תרצו להשקיע זמן ולנהל את זה עצמאית – אנחנו נותנים את התשתית. אם תרצו להאציל סמכויות – אנחנו יכולים להציע מנהל תיק לקוח שינתב את האלמנטים בפרסום. אבל המשמעות נשארת – אנחנו רוצים שלבעלי עסקים יהיו חיים קלים יותר בכל מה שקשור לקידום האתר שלהם. זה אפשרי וזה קיים. עכשיו רק לקחת 🙂

כבר שנתיים אנחנו עובדים על פיתוח של מוצר לחברה שלנו, פיתוח של תוכנה לקידום אתרים שתאפשר לבעלי עסקים לשלוט במה שנעשה בקידום שלהם בכל רגע נתון, ולהעלות ולהוריד את התקציב במקומות שהם יודעים שכדאי, ולהיות הרבה יותר מחוברים לכל מה שקורה בקמפיין הדיגיטלי שלהם.

פססט... אפשר להכיר?

השאירו פרטים ואנחנו כבר חוזרים לשיחת היכרות ראשונית

  אז מה הקונספט שלכם? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   אל תגידו לא ידענו לא שמענו...

   MDN

   הופה!

   עשיתם חצי דרך, תנו לנו להשלים את החצי השני.

   שגרו אלינו שם וטלפון וכבר חוזרים.

    ×